whatsapp

Hakkımızda

2018 senesinde Malatya ilimizde “Carrier” ismi ile kurulmuş olan firmamız, müşterisine sunmuş olduğu pek çok farklı model araçları ile Rent a Car hizmeti vermekte ve %100 bir memnuniyet sağlamaktadır. Oldukça kısa bir sürede Malatya ilimizin en sık tercih edilen araç kiralama firmalarından biri haline gelen Carrier, her geçen gün büyük rağbet görmesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Her bütçeye uygun özel araçları ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, bünyesinde bulunan bütün araçları müşteri isteği doğrultusunda adresine kadar teslim etmektedir.

Ülkemizde bulunan diğer Rent a Car firmalarına nazaran sunduğu hizmet ile beraber güvenilir, konforlu, rahat ve profesyonel hizmet sunmayı gayesi haline getiren Carrier Rent a Car, araba kiralama fikrine sahip bireyleri büyük bir heyecan ile firmaya beklemektedir. Son derece güler yüzlü, esnek, rekabetçi, ince düşünceli ve yenilikçi ruha sahip çalışanları ile beraber firmamız, müşterisini her daim mutlu etmeyi amaçlar. Gelişen değişime hızla ayak uydurabilmeyi başaran çalışanları ile beraber Carrier Rent a Car, rakiplerine meydan okumaktan da asla kaçınmaz. Son derece hızlı ve güvenli rezervasyon seçeneği ile uygun fiyatlı araçları temin etmeyi gayesi haline getirmiş olan firmamız, diğer tüm araba kiralama şirketlerine nazaran uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekebilmeyi başarmıştır.       

Asıl amacımız; değerli müşterilerimizin kısa ve uzun dönemli araç gereksinimlerini Malatya genelinde karşılayan firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak daima gelişen kurumsal, gelişen ve güvenilir bir hizmet firmasıdır.

Asıl doğrultumuz; kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik bir kâr oluşturarak, en fazla ve bir o kadar da kaliteli araç filosuna sahip firma haline gelmek, firmamızın en büyük hedefidir. Hiçbir zaman yaptıklarımız ile yetinmeyip, oto kiralama sektörünün en iyisi olana dek çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti, en büyük gayemizdir!

Birçok farklı araçla hizmetlerimize devam ediyor, araç kiralama konusunda müşterilerimizin tüm isteklerine yanıt veriyoruz. Geniş aile müşterilerimiz için büyük araç sunarken, spor isteyenler için spor araçlar sunarak her kesime, en kaliteli hizmetleri en uygun bir şekilde vermek için yol alıyoruz.


whatsapp