whatsapp

Malatya Aylık Araç Kiralama

Malatya Aylık Araç Kiralama, günlük araç kiralamalardan biraz farklı olarak değerlendirilmektedir. Aylık kiralamalarda, sözleşme dahilinde verilecek bilgilerin net biçimde işlenilmesi önemlidir.

Araçların kiralanmaları hususunda aşağıdaki bilgilerin verilmesi önem arz etmektedir:

  • Aracın kiralandığı tam tarih ve tam saat nedir?
  • Araç hangi tarihle hangi tarih aralığında, hangi saatler dahilinde kiralanacaktır?
  • Araç nereden teslim alınacak, nerede ya da nerelerde kullanılacak, sonunda nerede teslim edilecektir?
  • Aracın aylık bağlamda kullanılmasının amacı nedir? İş içinse, hangi sektörde, nasıl kullanılacaktır?
  • Aracı kiralayacak kişinin kimlik bilgileri ve vasfı nedir? Aracı sadece o mu kullanacaktır? Aracı başka biri de dönüşümlü kullanacaksa, onun da bilgileri verilmelidir.
  • Araç alındığı andan itibaren, mekanik bakımı, iç temizliğinin kontrolü, yakıt derecesi iyi tespit edilmelidir. Araç nasıl teslim edildiyse, içindeki yakıt miktarı da dahil, o şekilde geri istenmektedir.

Firmamız, aylık araç kiralama hususlarında, rezervasyon sistemiyle çalışmaktadır. Malatya Araç Kiralama, seçtiğiniz aracı belirttiğiniz lokasyon dahilindeki ofisinde sizin için hazır bulunduracaktır. Vale hizmetinden de yararlanmak istediğinizde, sizin belirlediğiniz adrese gelen çalışanımız, aracı temiz şekilde teslim edecektir. Kredi kartıyla veya nakit şekilde alınan ödemeler, belirtilen tarihleri kapsar. Ondan önce teslim edilen araçların kira ücretleri geri iade edilmemektedir. Araç 1 günlük kira bedeli üstünden, aylık kira bedelinin toplamına göre teslim alınır.

Malatya Aylık Araç Kiralama, yurt içi hizmetlerde destek vermektedir. Bu anlamda, aracın ilgili lokasyonları da şirketimize açıklıkla bildirilmelidir. Müşteri memnuniyeti bağlamında, gerek ‘whatsapp’ üzerinden, gerek telefonla bizlere ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Malatya Araç Kiralama, her koşulda konforunuz için elinden geleni yapmaya söz vermiştir. Aklınıza takılanlar ışığında, danışacağınız hattımızda, sizlere ‘rent a car’ hizmetinin sunduğu özgürlük alanının imkânları da sağlanacaktır.

Seçtiğiniz aracı internet sitemiz üstünden de incelemeniz olasıdır. Araçlarımızın muayeneleri, bakımları, gerekli belgeleri sürekli güncellendiği için, huzurla yolculuğa çıkmanız için hiçbir mani kalmayacaktır. Araç kiralanırken, segmenti ve yol alacağı güzergâha göre de, bir standart belirlenecektir. Güvenli hizmet, güvenli iletişimi de getirmektedir.


whatsapp