whatsapp

Kia Sportage

3800
Günlük
Kia Sportage
  • Benzin
  • Otomatik
  • Dijital
  • 467 lt

ARAÇ HAKKINDA

Kia Sportage

1.6 dizel otomatik versiyonu olmayan Kia Sportage araç modeli, 1.6 benzinli olarak ile satışa sunulan bir araç modelidir. Son derecede havalı ve tasarruflu bir araç modeli olmasından dolayı Rent a Car firmamız üzerinden en çok tercih edilen araçlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Bu araç modelinde dizel eğer otomatikse 2 litrelik motoru şehir içinde 8 litre ve şehir dışında da 5 litre olacak şekilde bir tüketim olanağı sunuyor. Konforlu bir iç yapısının bulunması da kullanıcılara büyük bir konfor sunuyor. Aracın hem iç hem de dış tasarımlarında ise birçok farklılık görülüyor.

Görünüş olaraksa daha çok spor havası pek çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Genel olarak çift renkli kumaşlar iç tasarıma hakim olsa da isteğe göre deri kaplamalar da tercih ediliyor. Aynı zamanda 7 inçlik dokunmatik ekranlı ve 8 inçlik çerçevesiz ekranlı olarak da iki farklı eğlence sistemi araç içerisinde yer alıyor. Bu durum da kullanıcılara benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Kia Sportage Özellikleri

Son model olarak ön plana çıkan araçların özellikleri de şu şekildedir:

  • Araçların tasarımlarında 17 inçlik jantlar dikkat çekiyor. Otomatik farlar, ayarlanabilir yan aynalar, geri görüş kamerası, 7 inçlik dokunmatik ekran ve iç dikiz aynaları arabayı daha havalı kılıyor.
  • 1,6 litrelik motoru, 1598 cc motor hacmi, 4 adet silindiri, 136 HP maksimum gücü, 320 Nm maksimum torku, 7 ileri DCT şanzımanı, 180 km/h maksimum hızı, 62 litre tankı ve 467 litre bagaj hacmi olan özellikleri de araç kiralama konusunda müşterilerin en çok tercih ettikleri modellerden bir tanesi olmasını sağlıyor.
  • 4485 mm uzunluğunda, 1645 mm yüksekliğinde ve 1855 mm genişliğinde olan araç en çok kiralananlar arasında bulunuyor.

whatsapp