whatsapp

Fiat Egea

1800
Günlük
Fiat Egea
  • Dizel
  • Manuel
  • Analog
  • 500 lt

ARAÇ HAKKINDA

Fiat Egea

Kurulduğu günden bu yana araç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, değerli müşterilerine her zaman en kaliteli araçlarla beraber hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Müşterilerinin sağlığını ve can güvenliğini de düşünmekte olan firmamız, tüm araçlarını, her kiralamadan sonra düzenli şekilde temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Araçların teknik bakımdan durumları da önemsenerek, tüm kontrolleri ve ilgili servis destekleri hemen verilmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar kendini geliştirmeyi ve en son model araçlara sahip olmayı hedef olarak belirlemiştir. Bu nedenle zengin ve modern bir otomobil filosu, her an hizmetiniz için hazır tutulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de, Fiat Egea olmaktadır. En çok tercih edilen modellerimiz arasında olan Fiat Egea, bakımlarının düzenli ve doğru bir şekilde yapılması nedeniyle sizlere ilk günkü gibi bir performans sergileyecektir.

Fiat Egea’nın Üstün Teknolojisini Test Edin

Fiat tarafından otomotiv sektörüne sunulmuş olan Egea, mühendisleri tarafından iç ve dış tasarım olarak eşsiz ve asil bir şekilde tasarlanmıştır. Göz alan tasarımlarıyla beraber Fiat Egea, teknik özellikleri bakımından da sizlere hitap etmektedir.  Sahip olduğu üstün gücü ile hız limitleri ile araç, size keyifli sürüş anları yaşatacaktır. Araçta bulunan teknolojik Navigasyon sistemleri yolunuzu hiçbir zaman kaybetmenize fırsat vermeyecektir.

Fiat Egea’nın tüm versiyonlarını ve motor çeşitlerini bulundurmakta olan firmamız, bu sayede size en iyi hizmeti sunmaktadır. Eğer Fiat Egea kiralamak istiyorsanız, firmamızı ziyaret ederek araç hakkında tüm detayları konuşabilir, böylece aracı kiralama öncesi görme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Gerekli tüm işlemlerin gerçekleştirilmesinden sonra, uygun fiyatlarla beraber kiralayabileceğiniz Fiat Egea, kullandığınız süre boyunca hiçbir arıza ya da aksaklık çıkarmadan, size en iyi şekilde hizmet edecektir.

whatsapp